برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1403/04/17 - 21:34
  • - تعداد بازدید: 87
  • - تعداد بازدیدکننده: 82
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Z3B8

اولین جلسه کارگروه بهداشت و درمان اربعین دانشگاه برگزار شد.

بر این اساس در این جلسه که صبح امروز یکشنبه 17 تیر 1403 در محل سالن جلسات EOC اورژانس برگزار شد با حضور رئیس اورژانس استان، معاون توسعه دانشگاه، معاونت امور بهداشتی دانشگاه،  نماینده معاونت درمان مسئولین شبکه های بهداشت و درمان شهرستان ها و مسئولین فوریتهای پزشکی شهرستانهای استان حضور داشتند.

در ابتدای جلسه دکتر فرزین رضازاده ضمن خوشامدگویی به مسئولین، از ضرورت انجام تمهیدات لازم در خصوص ارائه خدمات بهداشتی درمانی به زائران اربعین 1403 در استان اشاره کرد و گفت: کارگروه بهداشت و درمان اربعین استان همانند سال گذشته بادی در آمادگی کامل به ارائه خدمات به زائران بپردازد.

دکتر ریخته‌گر معاون امور بهداشتی دانشگاه از اقدامات و مراقبتهای بهداشتی صورت گرفته در سال گذشته در مراسم معنوی راهپیمایی اربعین گزارش ارائه نمود و از آمادگی کامل واحدهای بهداشتی در اربعین پیش رو خبر داد.نآماا

شبانی معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی دانشگاه نیز در ادامه از آمادگی کامل این معاونت در تامین منابع مورد نیاز واحدهای بهداشتی درمانی و اورژانس 115 دانشگاه در اربعین 1403 خبر داد.

در ادامه جلسه مسئولین شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های استان در خصوص ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین 1403 ضمن اعلام آمادگی مطالبی را ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی اورژانس استان، در بخش دوم جلسه، دستورالعمل آمایش سرزمینی اورژانس توسط مسئولین واحدهای ستادی و مسئولین اورژانس شهرستان ها تشریح و بررسی گردید.

مسئولین اورژانس شهرستان ها بر اساس طرح آمایش سرزمینی اورژانس مطابق برنامه هفتم توسعه، در حضور رئیس اورژانس استان به بیان نیازمندی ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 7698
کلمات کلیدی
توحید جوادی
خبرنگار

توحید جوادی

تصاویر

تنظیمات قالب